analiza ankiety

O mnie

Nazywam się Łukasz Deryło. Jestem absolwentem matematyki na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Od kilku lat zajmuję się analizami statystycznymi i przetwarzaniem danych.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy w wykonaniu analizy ankiety lub innych danych do pracy magisterskiej bądź licencjackiej, to jestem osobą, która może w tym pomóc. Oferuję wykonanie pełnej analizy ankiet, narzędzi standaryzowanych, wywiadów, wyników eksperymentów i wszelkich innych danych, których opracowania wymaga Państwa praca dyplomowa.

Posiadam duże i szerokie doświadczenie w wykonywaniu tego typu opracowań. W ciągu kliku ostatnich lat pomogłem studentom (a dziś już absolwentom) najróżniejszych kierunków: od pielęgniarstwa począwszy przez medycynę, fizjoterapię, psychologię, biologię, geografię, turystykę, pedagogikę i socjologię, a na budownictwie i fizyce skończywszy.

Analizy statystyczne do prac magistrskich i licencjackich

Analiza w tego typu pracy składa się najczęściej z:

Moja oferta obejmuje pomoc we wszystkich tych aspektach analizy. Opracowane dane, wraz z tabelami, wykresami i interpretacją wyników dostają Państwo w wygodnym dla siebie formacie (np. dokument Worda, OpenOffice'a lub PDF). Do analizy załączam też dokładny i zrozumiały opis zastosowanych metod, z wyjaśnieniem dlaczego akurat te metody należy zastosować.

Cena usługi i termin realizacji

Cena usługi i termin realizacji są zawsze ustalane indywidualnie w zależności od wielkości projektu (długości ankiety, liczby problemów badawczych).

Orientacyjna cena analizy to 300-400 zł w przypadku danych zebranych przez Państwa w formie elektronicznej (np. w arkuszu Excela). Jeśli dane są w formie papierowej (np. ankiety wypełnione przez Państwa respondentów), cena wzrasta o około 100-150 zł.

Termin realizacji nie przekracza 7-14 dni. "Poza sezonem" może być jednak nawet 2-, 3-dniowy.

Zapraszam!
Copyright: Łukasz Deryło - lukasz.derylo@gmail.com - Analizy statystyczne - Kraków